Červenec 2012

Život není férovej.

30. července 2012 v 23:13 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Bože. Příjde mi, že tu píšu spíš pesimisticky, než nějak optimisticky. Nejradši bych se sbalila, odjela, ale nějak úplně daleko! Od všeho a od VŠECH! Třeba by mi změna prostředí a lidí kolem zlepšila náladu.


Ale není n ic lepšího, než když máte jet na 10ti minutovou kontrolu k doktorce, navíc máte rýmu, jste bez kapesníků a jdete si je do Kauflandu koupit, jdete, ani pořádně nevíte kama, a najednou před sebou vidíte kluky z Criminal Colection! ♥ Říkáte si: "Mám pozdravit, nemám? Poznají mě? Pamatují si mě z nějakých jejich koncertů?" a za chvilku se všichni na sebe usmíváte. A ještě cestou zpátky, jako by to byl nějaký bonus, s nimi prohodíte pár slov. :')

Dojela jsem do Loučky a hned jsme šly s holkama tančit. Vzhledem k mojí rýmě, která se mě nehodlá asi pustit, to bylo strašně příjemné, no. Ale byla aspoň sranda. Pak jsme šli aj opékat konečně po dlouhé době a já jsem přežraná a je mi blbě. -_- Ostatně jako každý večer teď, co mám tu rýmu.

Zítra možná kino. Paráda.

Good night.

ATR -- BOOK*

28. července 2012 v 16:41 | -Pekky- |  ~ Phota °°

"Nevidím v Tobě žádnou hvězdu."

27. července 2012 v 23:19 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Jó, tak tohle na mě bylo trošku moc. :X Zaberu a třeba si někdy povíme. :X

Včera jsem byla na ty vlasy a opět je to opravdu červená. ♥ Minule to byla oranžovo-červená, ale teď je to jenom červená. Ale líbí se mi to. :)

Jinak, kdo by si přál být nemocný nebo nachlazený o prázdninách, když začíná být venku zase pěkně. Včera a dneska bolest v krku a bolest hlavy, teď večer mi začíná rýma. Tak to je paráda, no. :D Ale zítřejší DiskoV si užijeme. 3:) Už se těším!

Za chvíli povalím spát. Už asi od 8 jsem strašně unavená, ale nedokázala jsem se donutit jít spát. :D Buď bych strašně dlouho usínala, nebo se pak strašně brzo ráno vzbudila.

Dobrou.Lálalá. I feel good*

26. července 2012 v 11:54 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Včera byl konečně luxusní den na pohodu. Není nic lepšího, než si o prázdninách s holkama jít ven zacvičit aerobik. ^^ Sice u toho občas zmoknete, a pak vás na druhý den bolí v krku, ale to se vztřebá. :D Taky jsem s Kubou "oslavovala" jeho svátek a domů jsem došla až těsně před 11. ;D


Dneska jedu ke kámošce na vlasy - jóóó, opět REDHEAD! ♥ :D A pak po delší době snad zase s Nelinkou. :* .. Taky si říkám, že by to chtělo zase nějakou pořádnou opékačku, nic se tady neděje. o_O

(Ta baba má styl! Začínají se mi líbit i takové songy. :D)

Jdu se chystat, ať pak neplaším. :D


Všude světla, spousta lidí a na parketě já, ostatní tanečníci a Lady Gaga!

24. července 2012 v 14:50 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Až tak bláznivý byl můj sen. Po pár dnech jsem se konečně normálně a dobře vyspala. A jo, o Lady Gaga se mi opravdu zdálo. :D Né že bych to nějak chtěla, ale byla to bomba! Jste na školní akci, všichni napjatí, vy výjdete na taneční parket, všichni začnou tleskat... Jako astistenta máte velkého černocha s vypracovaným tělem, se kterým nemusíte mít žádný strach dělat i ty nejbláznivější věci jako různé přemety apod. Byla jsem převlečená úplně jako ona (bože :D ) a závěr čísla měl vypadat jako by ona byla mistrem rychlých převleků, a povedlo se. :D

Bože, to jsou fakt sny... :D Aspoň něco dobrého. Moje nálada v posledních dnech je na bodu mrazu. A nejsem v tom jediná, jak tak vidím. Bože, jak já bych chtěla těm druhým pomoct, ale sama nevím, co se děje, jestli v tom nejsem třeba já nebo takhle. :( Doufám, že tohle bude za chvíílu za mnou/NÁMA!

Jdu se převléct, vezmu foťák, knížku a Bárta s sebou a du ven. Jdu se odreagovat. Klidně sama. Nevadí mi to. Nemám ani náladu na to s někým být venku.

A asi jsem vážně "nemocná" když zrovna čtu, sama, bez nucení rodičů.

Bááj*

Barack Obama zpívá BOYFRIEND od Justina Biebera

24. července 2012 v 14:21 | -Pekky- |  ~ Popelnica °°
Tohle mě celkem pobavilo. :D Celkem povedené video.


Úsměv a mávat. (For A Pessimist, I'm Pretty Optimistic)

21. července 2012 v 15:42 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
V dnešní době je asi pro všechny generace celkem složité udržet si optimismus. Krize, dluhy apod. Tyhle problémy trápí spíše starší lidi, ty co pracují. Ale do budoucnosi bychom se toho měli obávat i my.

Tím nechci zase zabíhat do pesimistických keců. Sama o sobě můžu říct, že jsem optimista. Bohužel jako většinu teenagerů, i mě postihla docela silná puberta, která moje optimistické chvíle mění ve chvíle "hrůzy" a pesimismus. :D Za pár měsíců mi bude 18 a já doufám, že mě tohle všechno přejde! Sama se za to občas nenávidím. :D A myslím, že bude konečně i moje mamka ráda, protože mi už asi 5 roků opakuje, že až mě ta puberta přejde, uspořádá velkou zahradní párty pro celou naši vesnici. :'D

Ale jinak všem radím -- užívejte si života a všeho dokud můžete! Vždyť je to tu na světě i fajn. :)


Btw: Vidíš sklenici napůl plnou nebo napůl prázdnou? :D


Řetězák 4.3

20. července 2012 v 22:15 | -Pekky- |  ~ Řetězáky °°
Chtěla bys vrátit minulost? Jak kdy, jak v čem...
Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem? Podle situace.
Věříš tvrzení, že "Čas jsou peníze"? Jo. Je to pravda.
Myslíš, že je na světě spravedlnost? Z vlastní zkušenosti říkám, že NE. Málokdy se v poslední době vidí...
Jsi věřící? Věřím maximálně v St.Jimmyho nebo v samu sebe.
Máš nějaké životní sny? Jo - být zdravá, mít pořád dobré přátele a později i rodina..
Dokázala bys podvést? Dokázat to dokáže každý, ale jde o to, jestli to člověk chce. A já NE! Nemám důvod podvádět.
Ukradla jsi někdy něco? Jo, ale když už, tak jen sestře, mamce nebo tak :D V obchodě ne.
Jaký je tvůj názor na celebrity jako takové? Některé povrchní, namyšlené, trosky. Ale některé chválím za to, že jsou pořád sami sebou, nedali se strhnout tím, že jsou slavní.
Je pro tebe důležitější přátelství než láska? Když jsi s kamarádem častěji, vztah se prohlubuje, jakmile jsi častěji s láskou, většinou jí začneš lést na nervy. Momentálně (ve svojem životě) nevím, nerozhodnu se..

Že by záblesk naděje? (a Bez kalhot)

20. července 2012 v 20:25 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Rodiče i se sestrou se včera večer vrátili ze Španělska a byli překvapení, když na stole uviděli nachystanou večeři, všude uklizeno a nerozbito. :D Asi se se mnou něco děje..

Naznačuje tomu i fakt, že jsem dneska - asi za 6 hodin - zvládla přečíst CELOU knížku (Báječná léta pod psa), která má okolo 240 stránek. Někdo si může říct, že to je úplně normální, ale u mě, člověka, který toho za svých skoro 18 let nějak moc nepřečetl (až na nějaké ty časopisy a podobné), to je opravdu výkon! Mamka jenom čuměla, JÁ čuměla... Něco je tu špatně.

Jinak na to, že jsem si dneska málem vypíchla oko, od sestry jsem dostala úžasné tričko se skvělým potiskem I THINK HE'S GAY, přívěšek kytary... na to, že jsem dneska večer doma a nikam se mi nechce a nemám náladu, tak je to celkem fajn...

Včera u nás byla Kája a daly jsme si zmrzlinu, horké maliny a udělaly jsme si domácí ledovou kávu. Taky se chystáme jít na ten nový film Bez kalhot. Viděl ho už někdo?

Jo a tady máte fotku toho úžasného trička od mojí úžasné sestry! :)


(V originále ta šipka směřuje na tričko I ♥ JUSTIN BIEBER :D)

Green Day - Oh Love

19. července 2012 v 20:02 | -Pekky- |  ~ Music °°
Asi každý fanoušek GD čekal, že ten song bude na styl American Idiot. Jo, někoho zklamali, někoho potěšili. Za sebe musím říct, že se mi song líbí! Taky jsem čekala, že to bude něco možná rychlejšího, rozjetějšího, ale líbí se mi to. Co taky čekat od songu, který má takový název?! Třeba Carpe Diem, Kill The DJ nebo Sweet 16 nezklamou nikoho. ^^
Ale ať žije Green Day!!! ♥Criminal Colection - Only One

19. července 2012 v 18:21 | -Pekky- |  ~ Music °°
Pokud jste fanoušci pop-punku nebo punk-rocku, tak tohle si prostě MUSÍTE poslechnout! Kluci ze Vsetína prostě umí! ♥


BTW: facebook

Začíná týden "klidu".

11. července 2012 v 20:33 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Teda snad. Rodiče i se ségrou jedou na dovolenou do Španělska a já zůstávám doma. Ne proto, že bych nechtěla nikam jet, ale proto, že chci mít konečně svůk klid. I když.. On ten týden možná až zas tak klidný nebude. Už zítra odjíždí a už zítra začíná GulášFest. Jupííí.

Chceme jet už zítra, protože si chci potají koupit malou myšku. :D Ale taky proto, že většina lidí jede buď už zítra, nebo až v pátek na Masters Of Rock! Taky bych se tam chtěla jet podívat. Hlavně na Nightwish. Už se ale celkem těším na ten jejich film.

Jdu se pomalu ale jistě loučit se sestřičkou. Simpsonovi to teď jistí! ♥

Hanba se musí schovávat, tajemství zase utajovat.

8. července 2012 v 22:19 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Začnu tím, co psala asi většina lidí na tohle téma - každý máme nějaké to tajemství. Někdy z toho důvodu, že nechceme druhému ublížit, někdy proto, že se za tu 'věc' stydíme.

Někoho tajemství může 'zachránit', někoho zase srazit až na dno. Ve filmu (nevzpomenu momentálně na název) věděl muž něco, co se týkalo jeho nejlepšího kamaráda. Jeho žena mu zahýbala, on o tom věděl, ale bál se to tomu nějlepšímu kamarádovi říct. Chtěl to všechno nějak "napravit", ale dostal se až moc daleko. Když to po nějaké době tomu nejlepšímu kamarádovi sdělil, byl za toho špatného, že o tom neřekl dřív.

Ano, některá tajemství by tajemsvtími být asi neměla, ale když už vám někdo to své prozradí, asi to má nějaký důvod. V případě, že jde o nějakou hodně osobní věc, problém, nebo něco podobného, jste někdo, komu opravdu věří. Věří ve vás a v to, že jste a zůstanete jediným člověkem, který jeho tajemství nebude šířit. Někdy se člověk opravdu musí s něčím někomu svěřit, protože má pocit viny... a tímhle se mu aspoň trochu uleví.

Často také slýchávám (a znám to z vlastní zkušenosti), že se člověk zpovídá svému domácímu mazlíčku nebo plyšákovi. NO A?! Na tom není nic špatného!

Já osobně mám několik lidí, kterým můžu důvěřovat, a kterým svá tajemství můžu prozradit. Například svého přítele, kterému ve všech směrech naprosto věřím, a taky několik opravdu dobrých přátel, kteří tu pro mě jsou. Děkuji za Vás! ♥ A ano, taky jsem se někdy svěřila svému domácímu mazlíčkovi...

A CO VY?