Srpen 2012

Wake me up when September ends...

31. srpna 2012 v 15:51 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Nebo spíš až když skončí červen. :D Ještě 2 dny a nasvává peklo. Ale když si to tak vezmu... Škola není až zas tak hrozná. Dobře, zase učení a tak, ale třeba to kazí i ti lidi. Ale musím říct, že od té doby, co jsem tu nic nepřidala, jsem se pokoušela si ten zbytek srpna užít a vcelku se povedlo. :) Sice jsem dostala antibiotika, s Kájou nám to taky neklaplo :( ale aspoň jsem se o to pokusila.

Dneska tu byly holky, objednaly jsme si pizzu a hranolky a pustily si film. To byla aspoň pohodka. Ale to počasí mě unavuje. I když jsem dneska nic moc nedělala, dokonce jsem vstávala už před 8, tak mi příjde, jako bych byla po 5ti hodinovém tréninku aerobiku (jako tomu bývalo před týdnem téměř každý den) + po dlouhém běhání. Mám toho ještě celkem dost na práci, ale nic se mi absolutně nechce. Nejradši bych si lehla a spala.

Nebo se vrátila na Vysočinu, tam bylo opravdu fajn!!!


Všude dobře, doma nejlíp.

20. srpna 2012 v 14:41 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Z Vysočiny domů jsem jela už v pátek, ale až teprve dneska jsem pořádně doma - a to ještě k tomu jedu za chvíli na bazén s malým bratránkem. V pátek večer jsem "musela" jet do města si vyřídit pár věcí... A od soboty večer až do dnešního rána jsem bya s Kubou. :)

Bohužel mi za včerejší chlazení se v bazéně moc ledviny nepoděkují. AU! Snad to dneska bude fajn. A je mi celkově tak fajn, když je takové počasí, i když je vedro. Zítra máme zase aerobik a v sobotu už je demižon a tam budeme i vystupovat. :O Jsem zvědavá, jak ta skladba dopadne...

Mizím. Áhoj.


Svět je cirkusovej stan, a člověk jako klaun mastí za špekem špek...

18. srpna 2012 v 16:16 | -Pekky-
... aby moh' pánbůh smíchy řvát.


Nevím proč jsem dala zrovna takový nadpis, ale napadlo mě, že vlastně cirkus je barevný, zábavný... Ale svět není pokaždé takový, jako cirkusový stan. Občas nastane chvíle, kdy člověk "sundá růžové brýle" a vidí svět černo-bíle. Proč ale zrovna černou vnímáme jako barvu smutku?


Jdi do dža!

16. srpna 2012 v 15:00 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Jo, jenom do dža. Aspoň to není tak hrubé. Na Vysočině se mám fajn. Pár dní nejsem doma, a kolik se toho stalo! :O Nestačím se divit! Z něčeho mám obrovskou radost, z něčeho jsem naprosto "zoufalá". Nevím, jestli je to nějakou jinou karmou nebo jak to říct. :D Včera jsem dokonce měla boží náladu. Fakt ale jako luxusní a vydržela mi celkem dlouho.

Už se ale celkem těším domů. Na ségru. Na kámoše. A dál, to se uvidí. 3:) Přišly mi už ale i barvy na textil, takže až mi holky donesou tričkam, nebo cokoliv, vyzkouším něco, a pak se můžu vrhnout na videa. :) A taky mě napadlo, že bych mohla něco prodávat.

Jinak. Dneska ani pořádně nevím, co psát. Není můj den. :D Zdály se mi "noční můry". Nesnáším, když se mi něco zdá, je to opravdu jak živé, já se pak probudím a 10 minut přemýšlím, kde jsem, a jestli to byl fakt jen sen. :/

Lálalálalááá.


Green Day - Kill The DJ

14. srpna 2012 v 21:10 | -Pekky- |  ~ Music °°
Nevím, jak Vám, ale mně se ten song líbí! Zatím všechny songy, které jsem z toho nového CD slyšela jsou luxusní! Jo, je to něco jiného, než fanoušci GD čekali, ale o tom to v téhle době je! Ale já je chválím. <3


ART -- Am I dreaming?

13. srpna 2012 v 0:44 | -Pekky- |  ~ Phota °°


Všechno je to zmatené, šílené, bláznivé... a bolí to.

13. srpna 2012 v 0:07 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Je půlnoc, já tu sedím v zimních pomožkách, protože mrznu :D , ale ještě se mi nechce spát. Dnešní den jsem si užila. I když sama. Chvilku po 6 jsem se sbalila, vzala foťák a vyrazila ven. Nevěděla jsem zaboha kam jdu, ani co mě tam může potkat. Ale vyplatilo se! Mám několik opravdu pěkných fotek, vyčištěnou hlavu, chvíli jsem byla opravdu šťastná a taky jsem se podívala do úplně neznámých míst, což už od malička miluju. Je to úplně něco jiného, než u nás na Valašsku. Později přidám fotky.


Dokonce jsem viděla i nějaké hřiby a taťka, který je tu se mnou na prázdninách říkal, že bychom se mohli podívat, jestli rostou. Týý jo. Už je to hodně dlouhá doba, co jsem nebyla na hřibech. Snad nám to výjde.

Ta písnička, co je výše, tu poslouchám už snad skoro hodinu. Je úžasná. To oni jsou úžasní! Ty texty... Jsou o životě, ze života, a jsou prostě upřímné. A hodně sedí do mojeho života. A u této písničky to platí dvojnásob. -_- Doufám, že se tihle chlapci dostanou co nejdál, protože si to zaslouží! A doufám, že je konečně zase uvidím, že se s kámošama dostaneme 31. do Březolup.

Krásnou dobrou noc.Call Me Maybe - Carly Rae Jepsen (Chatroulette Version)

11. srpna 2012 v 23:43 | -Pekky- |  ~ Popelnica °°
Božeeeee. :D Chčiju tu smíchy. :'D"Nejdřív práce, potom zábava!" ... aneb Poslušně hlásím...

11. srpna 2012 v 23:19 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
... že jsem akci přežila, a že jsem přežila i cestu autem a jsem už u tety a strýce na Vysočině. Pročistím si hlavu snad a bude líp. Fakt se některým věcem nestačím divit. Příjdu si jak u blbečků na dvorečku. Nevím, co bych k tomu všemu řekla...

Bolí mě celý člověk, hey. A může za to to večerní běhání, včerejší hvězdice, provazy atd. :D Ale akcu jsme si celkem snad užili. ^^ "Nejřív jsme museli pomáhat pohrabat trávu, která se vezla na kompost, do kterého jsme později v noci s holkama skákaly. Prý: "Pojďme, skočíme tam všechy. 3... 2... 1..." hoooop .. A já nic a jen jsem se smála. :D Pak jsem to taky pěkně schytla. :O A taky jsme se chtěly vyfotit. V té tmě, kde nikdo z nás nemá u sebe mobil s bleskem a ségra mobil měla, ale pouze bez blesku, to šlo velmi špatně. :D

Je mi tu fajn. Už jen proto, že jsem si potřebovala od domova odpočinout. A od některých lidí taky. Tady na to aspoň nebudu tak myslet. SNAD. Někdy si s tátou sjedeme do Jihlavy nebo někam, doufám, a cestou zpět mám slíbenou Ikeu. <3

Uííí, du pařit Dobyvatele. >:D

Čabas.


Na Google.cz si zahraj fotbal.

10. srpna 2012 v 14:15 | -Pekky- |  ~ Popelnica °°
Tohle mě na Googlu vážně baví. Parádní hry! ;D

»FOTBAL«


Kdysi všichni chtěli, ať mlčím, teď abych pořád něco říkala.

10. srpna 2012 v 12:26 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Bože. To je zase den.

Včera jsme měli jet do toho Brodu. Místo toho jsme jeli až v 6 do Valmezu nakoupit. Samozřejmě, že se musí dneska všechno doplácet na hřišti. -_- Aspoň, že ten výlet byl v klidu. Ještě nikdy jsem neviděla 4 duhy hned za sebou. :O A ještě věčer, chvilku po půl 11, jsem šla se ségrou běhat. A byl to fajný pocit. Dneska jsme si šly ještě zaházet na koš...

Jen jsem tu chtěla dneska aspoň tohle přidat... Jdu poobědvat, pak musíme se ségrou napéct muffiny a pak "hurá" na hřiště. Doma až do půlnoci určitě nebudu, tak sa loučím... Zítra už asi napíšu z Vyosičny.

Áhoj...


Hm. Žádný výlet. Pojedeme akorát tak do ...

9. srpna 2012 v 17:00 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Když sa daří, tak sa daří. -_- Z plánovaného výletu nic není a asi ani nebude. Kámoš, který s náma měl jet, a kterého jsme prostě potřebovali je nemocný, ale ten, kdo se nám měl ozvat, kdo se strašně do všeho hrnul, tak ten se na to akorát tak vykašlal. Poslední akce, kterou plánuju/jsem plánovala.

Ale jedna věc, která mě dneska potěšila, tu je. Začnu malovat na oblečení a mamka mi dokonce už objednala fixy a barvy. A už mám jednu "zakázku". :D Kámoška má prý starší tílko, které má už takovou né moc pěknou barvu, tak jsem jí navrhla, že to přemaluju. A asi udělám 2 videa DO IT YOURSELF.

A prý se mám jít pomalu, ale jistě balit. V sobotu odjíždím na pár dní na Vysočinu, a jelikož zítra máme akci, nebudu mít čas. Už se těším, až z tadyma aspoň na chvíli vypadnu. :X

Týý jo. Šla bych si zahrát basket. Asi překecám holky.
Čus bus. ^^
Vodní slalom na Google.cz

9. srpna 2012 v 10:54 | -Pekky- |  ~ Popelnica °°
Google to moc dobře vymyslel. :D Toto mi ale moc nejde. Za 26,1s.

»VODNÍ SLALOM«


Co Ty?


The Beatles - Yesterday

8. srpna 2012 v 21:22 | -Pekky- |  ~ Music °°
Tohle je, sice stará, ale úžasná písnička. A ten text se hodí asi momentálně k mojemu životu...


Inspiration -- How to apply false nails (by Sara Walker)

8. srpna 2012 v 12:31 | -Pekky- |  Inspiration
Tahle holka je vážně úžasná. Strašně jsem si ji oblíbila. Stojí za to zkouknout její videa!Dnešní výlet se nekoná, jsem zas tam, kde jsem byla a solidně nas*aná.

8. srpna 2012 v 12:00 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Fakt už. -_- Člověk se tady na něčem domluví, všechno platí, a až když už to má být, nic se nekoná, všecko padá... Nemám slov. Navíc jsem se zase z "dobré" nálady dostala na nulu. Stýská se mi. :( Nechce se mi věřit, že je to už týden... Nechcu tomu věřit! V hlavě mám milion otázek PROČ, ale na žádnou si nedokážu odpovědět. Akorát v tom všem mám zmatek.

Dneska máme v plánu být celý den na hřišti. Už dlouho jsem si nezahrála basket nebo něco podobného. Z posledního basketu mám akorát velkou jizvu přes ruku. :D .. Taky jsem začla číst Na západní frontě klid. Prý je to dobrá knížka, tak jsem zvědavá. A ze včerejšího hraní na basu už skoro umím celý song You Gonna Go Far, Kid. Asi v tom jdu pokračovat.

A doufám, že se do toho Brodu zítra pojede...

Fakt nemám náladu... Čau.


Hoď co nejvíce košů na Google.cz

8. srpna 2012 v 9:54 | -Pekky- |  ~ Popelnica °°
Všera to byl překážkový běh, dneska si můžete zkusit basketbal. ^^
Já získala nejvíc 33 bodů. :D

»KOLIK BODŮ ZÍSKÁŠ


Jinak škoda včera toho prohraného zápasu. :X