Duben 2013

*I need your hug right now!

29. dubna 2013 v 0:10 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Tento víkend byl velice náročný. Jak po psychické, tak i po fyzické stránce. V sobotu byla dlouhoočekávaná soutěž, kterou jsme pořádaly. Ne, neužila jsem si to. Bylo to divné. A taky myslím, že celkem nespravedlivé. Né vůči nám, ale vůči jiným týmům. Ale tak to je věc názoru. ;) Byl to první den, kdy jsem si řekla, že s tím doopravdy seknu! Už hodněkrát mi to proletělo hlavou, ale je pozdě. Ale jedno je jasné -- příští školní rok to bude za mnou.

Nebyla prostě nálada na nic. Celý víkend. Ovšem dnes jsem byla se ségrou a mamkou na nákupy a jsem velice spokojena. Mám konečně i sukni, což ke mně vůbec nejde! :D I plavky do Chorvatska, žabky, tílko, podprdu, další tričko RAMONES (♥) a dokonce taky malou taštičku. Vždy když chci někam vyrazit, tak mám buď batoh, který je až příliš moc velký, a který si beru pouze když jedme někam na víkend nebo někam dál a většinou nosím ještě věci kamarádů. :D Nebo mám taky tašky, které jsou sice menší, ale pořád moc velké.

Jdu tohle všechno zaspat. A ráno zase vstávačka do školy. A dokonce asi na 9 hodin. -_- Ovšem po škole na mě bude čekat můj nejmilejší ♥ se kterým strávím zbytek dne. :) Už se těším! Taky proto, že v úterý nebudu muset vstávat, jelikož máme volno. A pak večer je pálení čarodějnic. :D

A tak sladké sny všem. :*

Vonět po octu? MŇAMKA!

25. dubna 2013 v 23:54 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Po tom prodlouženém víkendu co jsme měli, potřebuju další. :D Ještěže je už za pár minut pátek! Protože těch dnešních 9 hodin bylo opravdu moc. A včerejší letáky taky a zítřejší poslední zvonění bude taky moc. :D Vůbec se mi kvůli tomu nechce do školy. Se ségrou jsme se domluvily, že dokonce pojedeme dřív, abychom aspoň trochu tomu unikly, ale nevím, jestli se zadaří.

Odpoledne nás čeká aerobik, dopilování posledních detailů na sobotní soutěž, kterou pořádáme v Bystřici pod Hostýnem. Do Máně nebude asi ani čas, ani chuť jít... A pak vlastně v sobotu je ta soutěž. Celkem se na to těším, protože nás pojedou kamarádi podpořit. :)


Příští týden by měl být pohodový co se školy týče. Tři dny volna a nějaké náhraní rozvrhy, to půjde. ^^ Dokonce se u nás ve vesnici bude konat slet a pálení čaroděnic, hrát by u toho měli kluci z DiskoVa a já bych se tam aspoň na chvilku chtěla jít podívat. Konečně se u nás zase něco děje.

Mizím spát, ráno vstávám dřív než normálně. (Už ať je to za mnou!)

*Good night.

POLISH LANGUAGE LESSON #5 - KU*WA

24. dubna 2013 v 20:49 | -Pekky- |  ~ Popelnica °°
Asi si budete říkat, co jsem to za člověka, že tu dávám takové video, ale tohle prostě NEŠLO NESDÍLET! :D
Tohle je absolutní borec! :D Palec hore.Chci to zase změnit.

23. dubna 2013 v 23:56 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Áchjo. Je tu konec dubna (teprve?!) a já mám toho všeho už plné zuby. :D Teď jsme sice v pondělí měli volno a dneska jsme šli do kina na Láska všemi deseti (kde mimochodem hrají holky z naší školy), ale zítra už zase. A znova! Zítra dokonce písemka z matematiky, mňamka. ♥ Těším se zase na další týden, kdy budeme mít zase nějaké to volníčko a já si budu válet šunky pěkně někde.

A už se mi to dokonce krátí. Za 3 týdny jedu na dva týdny na Vysočinu kvůli praxi. Budu u tety a strýce, takže aspoň tak. A navíc. Kterému učiteli by se chtělo až na Vysočinu? :D A jestli se těším? Přemýšlela jsem, ale rozhodující bylo ANO. Bohužel příjdu o víkend, na který jsem se strašně moc těšila. :(

K tomu titulku -- už strašně dlouho tu mám ten design. Chce to změnu. Ještě nevím jakou, nic konkrétního mě nenapadlo, ale budu na tom makat.

Spát se mi ještě nějak ani nechce. Jsem celkem vyspaná. Těch pár dní strávených s mým milým jsem si užila a odpočinula si. :) Ségra vedle je už tuhá. :D Ani ten Zohan to nezachránil.

*Good night.

*I wanna tell you that I'm happy for these times.

16. dubna 2013 v 20:03 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Když se řekne květ, tak se určitě každému vybaví jaro. Myšlenky někoho jsou veselé a hravé třeba právě proto, že už konečně není zima, které jsme měli určitě už všichni dost. :D Některým však nahání i hrůzu jako třeba mojemu příteli. Nesnáší květ a hlavně pyl a není v tom sám.


Při slovu 'květ' si dokonce vybavím i léto strávené na Vysočině. Dlouhé procházky. Tak trošku "forever alone". Ale hlavně -- pohodu, možná konečně i trochu klid na duší a nepopsatelně báječný pocit štěstí, když jsem se procházela po loukách plných květů, i když mi v tu dobu nebylo nejlépe. Květy ve mě vyvolávají pocit štěstí. Bez květů by mi přišel svět prázdný. Bylo by to jako představit si svět bez zvířat.

Taky si nemůžu nevzpomenout na základku a herbáře nad kterými jsem trávila většinu času a které jsme měli za domácí úkol několikrát. :D