Chci to zase změnit.

23. dubna 2013 v 23:56 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Áchjo. Je tu konec dubna (teprve?!) a já mám toho všeho už plné zuby. :D Teď jsme sice v pondělí měli volno a dneska jsme šli do kina na Láska všemi deseti (kde mimochodem hrají holky z naší školy), ale zítra už zase. A znova! Zítra dokonce písemka z matematiky, mňamka. ♥ Těším se zase na další týden, kdy budeme mít zase nějaké to volníčko a já si budu válet šunky pěkně někde.

A už se mi to dokonce krátí. Za 3 týdny jedu na dva týdny na Vysočinu kvůli praxi. Budu u tety a strýce, takže aspoň tak. A navíc. Kterému učiteli by se chtělo až na Vysočinu? :D A jestli se těším? Přemýšlela jsem, ale rozhodující bylo ANO. Bohužel příjdu o víkend, na který jsem se strašně moc těšila. :(

K tomu titulku -- už strašně dlouho tu mám ten design. Chce to změnu. Ještě nevím jakou, nic konkrétního mě nenapadlo, ale budu na tom makat.

Spát se mi ještě nějak ani nechce. Jsem celkem vyspaná. Těch pár dní strávených s mým milým jsem si užila a odpočinula si. :) Ségra vedle je už tuhá. :D Ani ten Zohan to nezachránil.

*Good night.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama