*I need your hug right now!

29. dubna 2013 v 0:10 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Tento víkend byl velice náročný. Jak po psychické, tak i po fyzické stránce. V sobotu byla dlouhoočekávaná soutěž, kterou jsme pořádaly. Ne, neužila jsem si to. Bylo to divné. A taky myslím, že celkem nespravedlivé. Né vůči nám, ale vůči jiným týmům. Ale tak to je věc názoru. ;) Byl to první den, kdy jsem si řekla, že s tím doopravdy seknu! Už hodněkrát mi to proletělo hlavou, ale je pozdě. Ale jedno je jasné -- příští školní rok to bude za mnou.

Nebyla prostě nálada na nic. Celý víkend. Ovšem dnes jsem byla se ségrou a mamkou na nákupy a jsem velice spokojena. Mám konečně i sukni, což ke mně vůbec nejde! :D I plavky do Chorvatska, žabky, tílko, podprdu, další tričko RAMONES (♥) a dokonce taky malou taštičku. Vždy když chci někam vyrazit, tak mám buď batoh, který je až příliš moc velký, a který si beru pouze když jedme někam na víkend nebo někam dál a většinou nosím ještě věci kamarádů. :D Nebo mám taky tašky, které jsou sice menší, ale pořád moc velké.

Jdu tohle všechno zaspat. A ráno zase vstávačka do školy. A dokonce asi na 9 hodin. -_- Ovšem po škole na mě bude čekat můj nejmilejší ♥ se kterým strávím zbytek dne. :) Už se těším! Taky proto, že v úterý nebudu muset vstávat, jelikož máme volno. A pak večer je pálení čarodějnic. :D

A tak sladké sny všem. :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama