Květen 2013


Velice náročný týden a půl.

28. května 2013 v 22:27 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Už týden a půl jsem na praci na Vysočině u tety a strýce. Před odjezdem jsem si "slíbila", že tu budu každý den něco přidávat. Jo, ale nějak mi to nevyšlo. Nebyl čas, ani nebyla nálada na blog. Pořád se něco děje, jen večer mám opravdu čas na chvilku, ale to se mi většinou už nic nechce.

Přijela jsem už v neděli. Hned druhý den jsme jeli po práci s malým bratránkem na plavání. V úterý jsme jeli do Ikei. ♥ Miluju to tam! :D Jeden den jsme jely s tetou nakupovat a mám novou sukni. JÁ A SUKNĚ?! To nejde dohromady, ale asi jsem nemocná. :D O víkendu jsme jeli do Prahy do ZOO, kde jsme 2× zmokli, ale stálo to za to! A v neděli jsme jeli na pouť, ale kvůli počasí, které nebylo (až do dneška) nějaké moc vydařené, jsme jeli domů. Včera jsem byla s tetou a bratránkem zase na plavání a pak na nákupech a dneska jsme jeli do Velkého Meziříčí a pak se opékalo, protože jsme museli využít toho, že je tak pěkně. :D

A jo, ta praxe mě celkem baví. Už se ale těším domů. Přece je to už dlouhá doba a už se těším zase na ty lidi. :) V pátek si udělám s mužem pěkný večer -- v sobotu jsme "spolu" slavili výročí. Už to jsou krásné 2 roky. :') Tak ho teď oslavíme konečně spolu a pořádně. :D A v sobotu mají kamarádi oslavu, tak se jde kaliiiit konečně! :D Taky měla moje nejdražší sestřička narozeniny, tak jí musím pořádně popřát. :*

Těším se, až budu mít v pátek po práci a hurááá domů! ♥

GN*

Smoke weed everyday!

13. května 2013 v 17:39 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Nedá se říct, že jsem pro nebo proti legalizaci. Nevím to jednoznačně. Samozřejmě, je to škodlivá látka a závislost na ní je zlá, ale řekla bych, že jsou o hodně horší látky nebo věci, které více ohrožují náš život. Nevím, jestli můžu i říct, že je to takové to "zakázané ovoce", které člověk chce proto, že je zakázané.

Dokud má člověk pořád nad sebou kontrolu a nestane se závislým a ví kdy přestat, proč ne?! Každý si chce občas zkusit něco nového a mít nějakou jinou a novou zkušenost. Ale jakmile do toho spadne, je to hnus a děs a většinou je až po uši v ho**ech. A nejhorší na tom všem je, když vidíte, jak se v tom pomalu, ale jistě topí někteří kamarádi jenom proto, aby zapadli.


Ehm, ehm...

10. května 2013 v 13:08 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Nevím, co je to za "štěstí", ale další téma, na které jsem článek jakože napsala už minulý týden. :D Nebo článek... Ten článek měl rozhodně takový nadpis a začátek tomu byl věnovaný. :D

A stále tomu tak je. Akorát teď by to mohlo utíkat ještě rychleji. Škola mě prostě začíná s*át. Ani nevíte, jak jsem se těšila domů, a už ani v tom autobuse mě to pořádně nebavilo. Už si ale pěkně sedím doma, půjdu na obídek a pak chvíli relax. Aspoň na tu chvíli, protože mám potom aerobik.

Nejvíc mě ale na tom čase stejně štve to, že mi strašně, ale opravdu strašně rychle - přijde mi, že skoro až světelnou rychlostí :D - utíká s mým nejmilejším! ♥ :/ Aspoň s ním by se to mohlo táhnout, nestěžovala bych si, že. :) A když si tak vlastně zavzpomínám... Už před skoro půl rokem jsem slavila narozeniny. Přijde mi to, jako by to bylo včera, ale bohužel je to tak dávno... Možná i díky tomu, že to tak letí chceme vracet ty časy zpět.

Chce to jen se k tomu dokopat!

6. května 2013 v 0:16 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Ke všemu! Dneska jsem se dokopala k naší seminárce, která by měla být odevzdána před odjezdem na praxi (!) , a na kterou jsme měli... joo, hodně dlouho. :D Jenže kdo na to má pořád myslet?! Nakonec jsem zvládla asi 12 stránek, což je výkon, ale to nejhlavnější tam stále chybí. :D Taky jsem se dokopala k úkolu z účta, načež jsem zjistila, že jsem si zapomněla ve škole učebnici a v sešitě to nemám.

Takže to pěkně začne zítřek. -_- Navíc, máme 9 hodin a já budu ve městě až do půl 7 a domů se dostanu nejdřív v 7. Ostatně jako skoro každé pondělí. To minulé bylo lepší, to bych brala znovu! ♥ Aspoň ale nebudu doma když se nám bude dělat elektřina. Nebo spíš MNĚ.

FINALLY! Konečně jsme se k tomu dostali a já včera hodinu zametala jak blázen ten prach, kterého bylo opravdu strašně moc a bohužel ještě je. Ale zítra to bude elektřina, v úterý jede taťka s mým mužem pro materiál a ve středu se pěkně začne!

Už aby to tu bylo!!! A ani nevím proč, ale až teď jsem si všimla a uvědomila jsem si, že píšu všechny články poslední dobou strašně pozdě. Nevím, asi na to není přes den čas a během toho večera se mi rozleží v hlavě o čem psát. Měla bych to ale změnit -- za 5 hodin vstávám. :D U mě ale pohodka. I když to není zdravé, mně to nevadí.

Ale už fakt dobrou noc! :]

Všechno tak rychle utíká!

4. května 2013 v 0:07 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Vždyť je to jako včera, co jsem tu psala, že se těším, až budeme mít volníčko a dneska jsem byla zase ve škole. :D Strašně rychle to utíká, že se ani nestačím divit.

Úterní akce by se dala vyjádřit jedním slovem jako PARÁDNÍ! Velice parádní!! Nepamatuju si, kdy naposled jsem se na takové naší vesnické akci tak parádně pobavila. Doufám, že bude víc takových, nestěžovala bych si. :D

No a dneska jsem po aerobiku dělala na školním projektu do projektového řízení. Jde vlastně o to, že si ve skupinkách po 5 lidech vymyslíte v čem byste chtěli podnikat, tu svou firmu nějak originálně pojmenujete a dál se řídíte podle pokynů, které má učitel sepsané v prezentacích. Je to jako byste chodili do práce. Každý má přiřazeného něco jiného, každý má pomyslnou "funkci" a máme i šéfa. Jde čistě o školní projekt, ale pokud se celý projekt bude učiteli líbit, může s Vámi jet i na soutěž.


No, a zítra za mnou přijede Kája. ♥ Půjdeme vyklízet, tak snad nám to půjde. :D Chtěla jsem ještě pokračovat ve psaní, ale jsem strašně unavená, tak si půjdu lehnout, konečně po celém dnu.

*Good night.