Chce to jen se k tomu dokopat!

6. května 2013 v 0:16 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Ke všemu! Dneska jsem se dokopala k naší seminárce, která by měla být odevzdána před odjezdem na praxi (!) , a na kterou jsme měli... joo, hodně dlouho. :D Jenže kdo na to má pořád myslet?! Nakonec jsem zvládla asi 12 stránek, což je výkon, ale to nejhlavnější tam stále chybí. :D Taky jsem se dokopala k úkolu z účta, načež jsem zjistila, že jsem si zapomněla ve škole učebnici a v sešitě to nemám.

Takže to pěkně začne zítřek. -_- Navíc, máme 9 hodin a já budu ve městě až do půl 7 a domů se dostanu nejdřív v 7. Ostatně jako skoro každé pondělí. To minulé bylo lepší, to bych brala znovu! ♥ Aspoň ale nebudu doma když se nám bude dělat elektřina. Nebo spíš MNĚ.

FINALLY! Konečně jsme se k tomu dostali a já včera hodinu zametala jak blázen ten prach, kterého bylo opravdu strašně moc a bohužel ještě je. Ale zítra to bude elektřina, v úterý jede taťka s mým mužem pro materiál a ve středu se pěkně začne!

Už aby to tu bylo!!! A ani nevím proč, ale až teď jsem si všimla a uvědomila jsem si, že píšu všechny články poslední dobou strašně pozdě. Nevím, asi na to není přes den čas a během toho večera se mi rozleží v hlavě o čem psát. Měla bych to ale změnit -- za 5 hodin vstávám. :D U mě ale pohodka. I když to není zdravé, mně to nevadí.

Ale už fakt dobrou noc! :]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama