Zítra naposled

27. června 2013 v 20:06 | -Pekky- |  ~ Deníček °°
Už je to celkem dlouhá doba, co jsem tady byla naposled. Po posledním článku jsem měla necelý týden na to, abych se nachystala do Chorvatska, kde jsme jeli s naší třídou a s Déčkem na sportovní kurz. Bylo fajn. Jsem na sebe pyšná, jelikož jsem se překonala a za 3 dny jsem najela 150 km na kole. A předposlední den jsme s Maňasem skončili na pěkném 8. místě. Bylo celkem překvapení, když jsme dojeli zpátky do ČR, kde bylo snad ještě více stupňů, než v samotném Chorvatsku. :D Ale strašně jsem se těšila domů. Za ten měsíc jsem byla doma asi jenom týden.

Toten týden byl ve škole takový nijaký. Asi jako na každé škole. Dneska jsme byli ale dokonce na výletě v Teplicích v jeskyni. Tu jeskyni jsem prošla v celkem "slušné" horečce, jelikož mi zase nějakým kouzelným (bohužel ne moc příjemným) způsobem trochu prochladly ledviny. Damn! Už mě to zatraceně nebaví.

Zítra si jet už jenom pro vysvědčení a začínají konečně zasloužené prázdniny, HOORAY!A ty letošní prázniny si chci pořádně užít! Teda, až se mi zase dají do kupy ledviny. Dneska jsem dokonce odpoledne spala. ZASE. Stejně jako včera. Něco je špatně. :D Ještě mám od mamky za úkol se podívat na nějaké vysoké školy. Zatím mám vybraných několik oborů v Olomouci a ve Zlíně. Brrr. Ta představa, že za rok a něco budu asi už na vyšším "levelu" je děsivá. :D

Užívejte! :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama