~ Deníček °°

Zítra naposled

27. června 2013 v 20:06 | -Pekky-
Už je to celkem dlouhá doba, co jsem tady byla naposled. Po posledním článku jsem měla necelý týden na to, abych se nachystala do Chorvatska, kde jsme jeli s naší třídou a s Déčkem na sportovní kurz. Bylo fajn. Jsem na sebe pyšná, jelikož jsem se překonala a za 3 dny jsem najela 150 km na kole. A předposlední den jsme s Maňasem skončili na pěkném 8. místě. Bylo celkem překvapení, když jsme dojeli zpátky do ČR, kde bylo snad ještě více stupňů, než v samotném Chorvatsku. :D Ale strašně jsem se těšila domů. Za ten měsíc jsem byla doma asi jenom týden.

Toten týden byl ve škole takový nijaký. Asi jako na každé škole. Dneska jsme byli ale dokonce na výletě v Teplicích v jeskyni. Tu jeskyni jsem prošla v celkem "slušné" horečce, jelikož mi zase nějakým kouzelným (bohužel ne moc příjemným) způsobem trochu prochladly ledviny. Damn! Už mě to zatraceně nebaví.

Zítra si jet už jenom pro vysvědčení a začínají konečně zasloužené prázdniny, HOORAY!A ty letošní prázniny si chci pořádně užít! Teda, až se mi zase dají do kupy ledviny. Dneska jsem dokonce odpoledne spala. ZASE. Stejně jako včera. Něco je špatně. :D Ještě mám od mamky za úkol se podívat na nějaké vysoké školy. Zatím mám vybraných několik oborů v Olomouci a ve Zlíně. Brrr. Ta představa, že za rok a něco budu asi už na vyšším "levelu" je děsivá. :D

Užívejte! :*

Teď se jen modlit

4. června 2013 v 23:29 | -Pekky-
Ach ta škola. Nebylo mi na praxi líp? Bylo. Včerejší den celkem ušel -- na to, že jsme měli 9 hodin a já ještě basu a přijela jsem až v 7 hodin večer. Dneska jsem taky dojela pozdě, protože jsem byla se svým mužem. ♥ Ale to nejhorší mě teprve čeká. Zítra píšeme angličtinu, kterou nikdo neumí, to samé matika. :D Navíc, ajinu jsme měli mít už dávno za sebou, ale přesunuli jsme to a teď je to ještě horší snad. :D

Ve čtvrtek to bude na pohodu. Jedu s Áďou do Zlína. Potřebuje modelku na stříhání a barvení, tak jsem jí na to kývla. :) Je to na celý den, takže se vyhnu několika blbým hodinám. A v pátek máme krátko, což je taky super. Jenže představa všeho toho stresu z těch písemek a z chystání se do Chorvatska, to mě přivádí k šílenství.

Už aby to bylo za náma a my si užívali někde u moře. :)

Velice náročný týden a půl.

28. května 2013 v 22:27 | -Pekky-
Už týden a půl jsem na praci na Vysočině u tety a strýce. Před odjezdem jsem si "slíbila", že tu budu každý den něco přidávat. Jo, ale nějak mi to nevyšlo. Nebyl čas, ani nebyla nálada na blog. Pořád se něco děje, jen večer mám opravdu čas na chvilku, ale to se mi většinou už nic nechce.

Přijela jsem už v neděli. Hned druhý den jsme jeli po práci s malým bratránkem na plavání. V úterý jsme jeli do Ikei. ♥ Miluju to tam! :D Jeden den jsme jely s tetou nakupovat a mám novou sukni. JÁ A SUKNĚ?! To nejde dohromady, ale asi jsem nemocná. :D O víkendu jsme jeli do Prahy do ZOO, kde jsme 2× zmokli, ale stálo to za to! A v neděli jsme jeli na pouť, ale kvůli počasí, které nebylo (až do dneška) nějaké moc vydařené, jsme jeli domů. Včera jsem byla s tetou a bratránkem zase na plavání a pak na nákupech a dneska jsme jeli do Velkého Meziříčí a pak se opékalo, protože jsme museli využít toho, že je tak pěkně. :D

A jo, ta praxe mě celkem baví. Už se ale těším domů. Přece je to už dlouhá doba a už se těším zase na ty lidi. :) V pátek si udělám s mužem pěkný večer -- v sobotu jsme "spolu" slavili výročí. Už to jsou krásné 2 roky. :') Tak ho teď oslavíme konečně spolu a pořádně. :D A v sobotu mají kamarádi oslavu, tak se jde kaliiiit konečně! :D Taky měla moje nejdražší sestřička narozeniny, tak jí musím pořádně popřát. :*

Těším se, až budu mít v pátek po práci a hurááá domů! ♥

GN*

Smoke weed everyday!

13. května 2013 v 17:39 | -Pekky-
Nedá se říct, že jsem pro nebo proti legalizaci. Nevím to jednoznačně. Samozřejmě, je to škodlivá látka a závislost na ní je zlá, ale řekla bych, že jsou o hodně horší látky nebo věci, které více ohrožují náš život. Nevím, jestli můžu i říct, že je to takové to "zakázané ovoce", které člověk chce proto, že je zakázané.

Dokud má člověk pořád nad sebou kontrolu a nestane se závislým a ví kdy přestat, proč ne?! Každý si chce občas zkusit něco nového a mít nějakou jinou a novou zkušenost. Ale jakmile do toho spadne, je to hnus a děs a většinou je až po uši v ho**ech. A nejhorší na tom všem je, když vidíte, jak se v tom pomalu, ale jistě topí někteří kamarádi jenom proto, aby zapadli.

Ehm, ehm...

10. května 2013 v 13:08 | -Pekky-
Nevím, co je to za "štěstí", ale další téma, na které jsem článek jakože napsala už minulý týden. :D Nebo článek... Ten článek měl rozhodně takový nadpis a začátek tomu byl věnovaný. :D

A stále tomu tak je. Akorát teď by to mohlo utíkat ještě rychleji. Škola mě prostě začíná s*át. Ani nevíte, jak jsem se těšila domů, a už ani v tom autobuse mě to pořádně nebavilo. Už si ale pěkně sedím doma, půjdu na obídek a pak chvíli relax. Aspoň na tu chvíli, protože mám potom aerobik.

Nejvíc mě ale na tom čase stejně štve to, že mi strašně, ale opravdu strašně rychle - přijde mi, že skoro až světelnou rychlostí :D - utíká s mým nejmilejším! ♥ :/ Aspoň s ním by se to mohlo táhnout, nestěžovala bych si, že. :) A když si tak vlastně zavzpomínám... Už před skoro půl rokem jsem slavila narozeniny. Přijde mi to, jako by to bylo včera, ale bohužel je to tak dávno... Možná i díky tomu, že to tak letí chceme vracet ty časy zpět.

Chce to jen se k tomu dokopat!

6. května 2013 v 0:16 | -Pekky-
Ke všemu! Dneska jsem se dokopala k naší seminárce, která by měla být odevzdána před odjezdem na praxi (!) , a na kterou jsme měli... joo, hodně dlouho. :D Jenže kdo na to má pořád myslet?! Nakonec jsem zvládla asi 12 stránek, což je výkon, ale to nejhlavnější tam stále chybí. :D Taky jsem se dokopala k úkolu z účta, načež jsem zjistila, že jsem si zapomněla ve škole učebnici a v sešitě to nemám.

Takže to pěkně začne zítřek. -_- Navíc, máme 9 hodin a já budu ve městě až do půl 7 a domů se dostanu nejdřív v 7. Ostatně jako skoro každé pondělí. To minulé bylo lepší, to bych brala znovu! ♥ Aspoň ale nebudu doma když se nám bude dělat elektřina. Nebo spíš MNĚ.

FINALLY! Konečně jsme se k tomu dostali a já včera hodinu zametala jak blázen ten prach, kterého bylo opravdu strašně moc a bohužel ještě je. Ale zítra to bude elektřina, v úterý jede taťka s mým mužem pro materiál a ve středu se pěkně začne!

Už aby to tu bylo!!! A ani nevím proč, ale až teď jsem si všimla a uvědomila jsem si, že píšu všechny články poslední dobou strašně pozdě. Nevím, asi na to není přes den čas a během toho večera se mi rozleží v hlavě o čem psát. Měla bych to ale změnit -- za 5 hodin vstávám. :D U mě ale pohodka. I když to není zdravé, mně to nevadí.

Ale už fakt dobrou noc! :]

Všechno tak rychle utíká!

4. května 2013 v 0:07 | -Pekky-
Vždyť je to jako včera, co jsem tu psala, že se těším, až budeme mít volníčko a dneska jsem byla zase ve škole. :D Strašně rychle to utíká, že se ani nestačím divit.

Úterní akce by se dala vyjádřit jedním slovem jako PARÁDNÍ! Velice parádní!! Nepamatuju si, kdy naposled jsem se na takové naší vesnické akci tak parádně pobavila. Doufám, že bude víc takových, nestěžovala bych si. :D

No a dneska jsem po aerobiku dělala na školním projektu do projektového řízení. Jde vlastně o to, že si ve skupinkách po 5 lidech vymyslíte v čem byste chtěli podnikat, tu svou firmu nějak originálně pojmenujete a dál se řídíte podle pokynů, které má učitel sepsané v prezentacích. Je to jako byste chodili do práce. Každý má přiřazeného něco jiného, každý má pomyslnou "funkci" a máme i šéfa. Jde čistě o školní projekt, ale pokud se celý projekt bude učiteli líbit, může s Vámi jet i na soutěž.


No, a zítra za mnou přijede Kája. ♥ Půjdeme vyklízet, tak snad nám to půjde. :D Chtěla jsem ještě pokračovat ve psaní, ale jsem strašně unavená, tak si půjdu lehnout, konečně po celém dnu.

*Good night.

*I need your hug right now!

29. dubna 2013 v 0:10 | -Pekky-
Tento víkend byl velice náročný. Jak po psychické, tak i po fyzické stránce. V sobotu byla dlouhoočekávaná soutěž, kterou jsme pořádaly. Ne, neužila jsem si to. Bylo to divné. A taky myslím, že celkem nespravedlivé. Né vůči nám, ale vůči jiným týmům. Ale tak to je věc názoru. ;) Byl to první den, kdy jsem si řekla, že s tím doopravdy seknu! Už hodněkrát mi to proletělo hlavou, ale je pozdě. Ale jedno je jasné -- příští školní rok to bude za mnou.

Nebyla prostě nálada na nic. Celý víkend. Ovšem dnes jsem byla se ségrou a mamkou na nákupy a jsem velice spokojena. Mám konečně i sukni, což ke mně vůbec nejde! :D I plavky do Chorvatska, žabky, tílko, podprdu, další tričko RAMONES (♥) a dokonce taky malou taštičku. Vždy když chci někam vyrazit, tak mám buď batoh, který je až příliš moc velký, a který si beru pouze když jedme někam na víkend nebo někam dál a většinou nosím ještě věci kamarádů. :D Nebo mám taky tašky, které jsou sice menší, ale pořád moc velké.

Jdu tohle všechno zaspat. A ráno zase vstávačka do školy. A dokonce asi na 9 hodin. -_- Ovšem po škole na mě bude čekat můj nejmilejší ♥ se kterým strávím zbytek dne. :) Už se těším! Taky proto, že v úterý nebudu muset vstávat, jelikož máme volno. A pak večer je pálení čarodějnic. :D

A tak sladké sny všem. :*

Vonět po octu? MŇAMKA!

25. dubna 2013 v 23:54 | -Pekky-
Po tom prodlouženém víkendu co jsme měli, potřebuju další. :D Ještěže je už za pár minut pátek! Protože těch dnešních 9 hodin bylo opravdu moc. A včerejší letáky taky a zítřejší poslední zvonění bude taky moc. :D Vůbec se mi kvůli tomu nechce do školy. Se ségrou jsme se domluvily, že dokonce pojedeme dřív, abychom aspoň trochu tomu unikly, ale nevím, jestli se zadaří.

Odpoledne nás čeká aerobik, dopilování posledních detailů na sobotní soutěž, kterou pořádáme v Bystřici pod Hostýnem. Do Máně nebude asi ani čas, ani chuť jít... A pak vlastně v sobotu je ta soutěž. Celkem se na to těším, protože nás pojedou kamarádi podpořit. :)


Příští týden by měl být pohodový co se školy týče. Tři dny volna a nějaké náhraní rozvrhy, to půjde. ^^ Dokonce se u nás ve vesnici bude konat slet a pálení čaroděnic, hrát by u toho měli kluci z DiskoVa a já bych se tam aspoň na chvilku chtěla jít podívat. Konečně se u nás zase něco děje.

Mizím spát, ráno vstávám dřív než normálně. (Už ať je to za mnou!)

*Good night.

Chci to zase změnit.

23. dubna 2013 v 23:56 | -Pekky-
Áchjo. Je tu konec dubna (teprve?!) a já mám toho všeho už plné zuby. :D Teď jsme sice v pondělí měli volno a dneska jsme šli do kina na Láska všemi deseti (kde mimochodem hrají holky z naší školy), ale zítra už zase. A znova! Zítra dokonce písemka z matematiky, mňamka. ♥ Těším se zase na další týden, kdy budeme mít zase nějaké to volníčko a já si budu válet šunky pěkně někde.

A už se mi to dokonce krátí. Za 3 týdny jedu na dva týdny na Vysočinu kvůli praxi. Budu u tety a strýce, takže aspoň tak. A navíc. Kterému učiteli by se chtělo až na Vysočinu? :D A jestli se těším? Přemýšlela jsem, ale rozhodující bylo ANO. Bohužel příjdu o víkend, na který jsem se strašně moc těšila. :(

K tomu titulku -- už strašně dlouho tu mám ten design. Chce to změnu. Ještě nevím jakou, nic konkrétního mě nenapadlo, ale budu na tom makat.

Spát se mi ještě nějak ani nechce. Jsem celkem vyspaná. Těch pár dní strávených s mým milým jsem si užila a odpočinula si. :) Ségra vedle je už tuhá. :D Ani ten Zohan to nezachránil.

*Good night.
 
 

Reklama